grudnia 08, 2019

O autorce


Aleksandra, rocznik 98', Olkusz 
Na wstępie chciałam napisać, że bardzo się cieszę z Twojej obecności tutaj. Mam nadzieję, że blog oraz znajdujące się na nim posty zainteresują Cię i będziesz chętnie tutaj wracał.

160cm dość skomplikowanego charakteru! Pozornie jestem postrzegana jako osoba spokojna i opanowana. Jednak kto miał okazję poznać mnie bliżej ten wie, że jestem dość temperamentna  i mam swoje zdanie na każdy temat. Jestem wielką fanką naturalnego, zdrowego i promiennego wyglądu!


Blog By Aleksandra powstał 19 kwietnia 2019r i wtedy też został opublikowany pierwszy post. By Aleksandra to blog zawierający recenzje kosmetycznych nowości na rynku beauty, ale również starszych, znanych i sprawdzonych kosmetyków. Znajdziesz tutaj też wiele ciekawostek oraz gadżetów do pielęgnacji i nie tylko. Postaram się również pomóc Ci w dokonaniu dobrego wyboru oraz ustrzec przed niewłaściwym zakupem.
Podsumowując jest to blog kosmetyczno-lifestylowy, na którym znajdziesz wszystko to, co kobiety lubią najbardziej.

Mam nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej!

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Drogi czytelniku! Skoro trafiłeś na mojego bloga, będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz po sobie ślad w postaci komentarza :) Jednocześnie informuję, że komentarze obraźliwe, świadczące o nie przeczytaniu artykułu lub służące wyłącznie autoreklamie będą przeze mnie ignorowane, a ich autorów nie odwiedzam.