Aleksandra, rocznik 98', Olkusz 
Na wstępie chciałam napisać, że bardzo się cieszę z Twojej obecności tutaj. Mam nadzieję, że blog oraz znajdujące się na nim posty zainteresują Cię i będziesz chętnie tutaj wracał.

160cm dość skomplikowanego charakteru! Pozornie jestem postrzegana jako osoba spokojna i opanowana. Jednak kto miał okazję poznać mnie bliżej ten wie, że jestem dość temperamentna  i mam swoje zdanie na każdy temat. Jestem wielką fanką naturalnego, zdrowego i promiennego wyglądu!


Blog By Aleksandra powstał 19 kwietnia 2019r i wtedy też został opublikowany pierwszy post. By Aleksandra to blog zawierający recenzje kosmetycznych nowości na rynku beauty, ale również starszych, znanych i sprawdzonych kosmetyków. Znajdziesz tutaj też wiele ciekawostek oraz gadżetów do pielęgnacji i nie tylko. Postaram się również pomóc Ci w dokonaniu dobrego wyboru oraz ustrzec przed niewłaściwym zakupem.
Podsumowując jest to blog kosmetyczno-lifestylowy, na którym znajdziesz wszystko to, co kobiety lubią najbardziej.

Mam nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej!

Brak komentarzy

Drogi czytelniku! Skoro trafiłeś na mojego bloga, będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz po sobie ślad w postaci komentarza :) Jednocześnie informuję, że komentarze obraźliwe, świadczące o nie przeczytaniu artykułu lub służące wyłącznie autoreklamie będą przeze mnie ignorowane, a ich autorów nie odwiedzam.