O autorce

Aleksandra | 24 | Olkusz | Beauty Blogger

Witaj na blogu byy-aleksandra.blogspot.com, który działa od kwietnia 2019 roku. Jest to moje małe miejsce w sieci, w którym dziele się z czytelnikami swoimi przemyśleniami. Każdy ma innego zakrętasa, moim są dobrej jakości kosmetyki i piękne świece zapachowe. O tym wszystkim przeczytasz w moich postach.

Poza tym, że kocham prowadzić bloga i robić zdjęcia, to szczególnym zakresem moich zainteresowań jest Japonia oraz wszystko co z nią związane. Kultura, kuchnia, współczesne życie Japończyków oraz oczywiście ich tajniki urody - to mój konik. W wolnych chwilach pogłębiam swoją wiedzę na ten temat oraz oglądam anime!PROFIL URODOWY

CERA
Mam typową cerę tłustą. Poza tym jest ona trądzikowa z dużą tendencją do pojawiania się niedoskonałości i późniejszych przebarwień. Pory są bardzo rozszerzone, szczególnie w okolicach nosa. Koloryt cery jest nierówny (zaczerwienienia szczególnie na policzkach), ale skóra nie należy do wrażliwych. Jest dość "gruba" i odporna.

WŁOSY
Kolor naturalny, cienkie. Średnioporowate, przetłuszczające się u nasady i suche na końcach. 

CIAŁO
Skóra na moim ciele jest najprościej ujmując normalna. Nie reaguje podrażenieniem na kosmetyki czy zabiegi kosmetyczne.

PAZNOKCIE
Z natury są cienkie i łamliwe. Skórki wokół paznokci mocne, grube i bardzo łatwo się przesuszają. Paznokcie przedłużam żelem, używam wyłącznie lakierów hybrydowych. 

Komentarze