Współpraca

Blog delicateshades.pl (dawniej byy-aleksandra.blogspot.com) to w głównej mierze szeroko pojęta tematyka beauty, ze szczególnym upodobaniem do naturalnej pielęgnacji. Chętnie rozszerzam jednak tematykę bloga i pojawiają się tutaj również posty z zakresu szeroko rozumianego lifestylu. 

Strona powstała w 2019 roku i do tej pory zebrała wierne grono stałych czytelników. Z ankiet przeprowadzonych na blogu/instagramie wysunęłam wnioski, które pozwoliły mi określić moją grupę docelową i tym samym pomogły mi zdecydować, w jakim kierunku powinnam zmierzać. Pojawiają się na nim liczne recenzje, wpisy tematyczne czy też akcje prowadzone z daną marką. Jeśli są Państwo zainteresowani profesjonalną współpracą, to zapraszam do kontaktu pod adresem e-mail: byaleksandrablog@gmail.com

Ze swojej strony mogę zapewnić rzetelność, indywidualne podejście do tematu, dotrzymywanie ustalonych terminów i wywiązywanie się z warunków zawartej między nami umowy. Zaufały mi takie firmy jak:


Najczęściej podejmuję się współprac polegających na recenzji produktów czy akcesoriów kosmetycznych, ale jestem otwarta na różnego rodzaju propozycje i każdą z nich rozpatruję indywidualnie. Poza blogiem, podejmuję się również współprac na Instagramie.

W zakładce O AUTORCE znajdą państwo mój profil kosmetyczny. 

Komentarze